Specjalista ds. elektronicznych systemów zabezpieczeń

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA Sp. z o.o.

AAT SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA SP. Z O.O. to zespół otwartych, pogodnych i zmotywowanych ludzi. Jako LIDER w branży ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ MIENIA, stale poszukujemy osób do współpracy, które z pasją realizują swoje zadania, są kompetentne i profesjonalnie podchodzą do obowiązków. Jeżeli jesteś osobą, która ceni sobie długoletnią współpracę w stabilnej firmie, prześlij nam swoją aplikację.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania
Przeprowadzanie testów sprzętu i oprogramowania dla potrzeb elektronicznych systemów zabezpieczeń;
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów pojawiających się w pracujących systemach;
Tworzenie dokumentacji technicznej do wdrażanych produktów i oprogramowania;
Zapewnienie wsparcia technicznego klientom wewnętrznym oraz zewnętrznym;
Możliwość prowadzenia szkoleń (w Polsce i za granicą) z zakresu doboru sprzętu oraz jego konfiguracji, niezbędnych przy tworzeniu w/w systemów.

Nasze oczekiwania:
Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane kierunki to elektronika, informatyka, mechatronika, automatyka);
Znajomość architektury PC;
Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych i technologii internetowych;
Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i redagowanie dokumentacji technicznej oraz komunikowanie się poprzez email i skype;
Komunikatywność, samodzielność i sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań;

Dodatkowym atutem będzie:
Ukończenie kursów i szkoleń z zakresu sieci komputerowych;
Znajomość systemów operacyjnych Linux;
Znajomość zagadnień związanych z kompresją, rejestracją i przesyłaniem strumieni wideo i audio;
Co możemy Ci zaoferować:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / płatny staż
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Prywatną opiekę medyczną;
Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności;
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności organizacyjnych i interpersonalnych.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na pracuj@aat.pl