Stażysta w dziale projektowym

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa DOM 3E S.A.

#dom3e #zbudujdom3e #pracadom3e

DOM 3E jest firmą budowlaną, która rewolucjonizuje proces budowy domów! Technologia oparta jest na unikalnym, opatentowanym i polskim produkcie – elementach SYSTEM 3E z perlitu, które dają możliwość bezspoinowego wznoszenia ścian. Wyznaczamy zupełnie nowe standardy budowy domu. DOM 3E tworzy domy energooszczędne, ekonomiczne i ekologiczne. Naszym inwestorem oraz ambasadorem jest Grzegorz Krychowiak – czołowy piłkarz reprezentacji Polski!

Jeśli posiadasz zmysł techniczny, branża budowlana jest Ci bliska, a dodatkowo lubisz kontakt z ludźmi to właśnie Ciebie szukamy!
Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

STAŻYSTA W DZIALE PROJEKTOWYM
Miejsce pracy: Warszawa

Od Kandydatów oczekujemy:

·       ukończonego III roku studiów technicznych takich jak energetyka, racjonalne gospodarowanie energią, inżynieria środowiska, budownictwo, architektura lub inne podobne

·       znajomości oprogramowania AutoCAD, Audytor OZE, THERM itp.

·       podstawowej wiedzy w zakresie charakterystyki energetycznej budynków, systemów grzewczych, systemów wentylacji

·       mile widziane umiejętności i wiedza w projektowaniu instalacji elektrycznych i wodno-kanalizacyjnych

·       umiejętności czytania dokumentacji technicznej

·       wiedzy w zakresie odnawialnych źródeł energii

·       inicjatywy oraz zaangażowanie do pracy

·       kreatywności, zmysłu technicznego i wyobraźni przestrzennej

·       umiejętności współpracy zespołowej i dobrej organizacji pracy własnej

·       komunikatywności, rzetelności i dynamiki w działaniu

Główne zadania:

·       pomoc w przygotowywaniu dokumentacji technicznej dla nowych projektów

·       wykonywanie charakterystyk energetycznych

·       projektowanie oraz optymalizacja systemów OZE

·       szacowanie kosztów rozwiązań, zbieranie ofert itd.

·       obliczenia cieplno-wilgotnościowe przegród budowlanych

·       dbałość o zarządzanie wiedzą w projektach

·        przygotowanie raportów, analiz, prezentacji na potrzeby realizowanych projektów

Zapewniamy:

·        płatny staż z możliwością dalszej współpracy

·        szkolenia i przyjazne środowisko pracy

·        zgrany zespół dający wsparcie i motywację

·        strefę relaksu i biblioteczkę firmową

Jeśli masz w sobie zapał, energię i ambicję do pracy z najlepszymi wyślij do nas aplikację hr@dom3e.com

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na hr@dom3e.com