Junior Sales Specialist

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Intelligent Technologies S.A.

O programie OFFICE OF THE FUTURE

Cel programu to rzetelne przygotowanie do wykonywania zadań w naszym dziale Sprzedaży osób, które pierwszy raz podejmują zatrudnienie lub są na początku swojej kariery zawodowej.

Nasz zespół będzie służył Ci pomocą w realizowanych przez Ciebie zadaniach przez cały czas trwania programu. Przez samodzielne wykonywanie zadań, zdobędziesz cenne kompetencje i poznasz specyfikę działu Sprzedaży.

CO OFERUJEMY

  • płatny program na podstawie umowy zlecenia
  • program szkoleniowy dotyczący sprzedaży technologii i usług informatycznych
  • wsparcie i opiekę mentorską, aby jak najefektywniej zdobywać wiedzę i skutecznie wykonywać zadania
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • środowisko, w której będziesz mógł/mogła używać i rozwijać j. angielski
  • biuro w Centrum Warszawy z bardzo dobrym dojazdem

TWOJE ZADANIA

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w bieżącej współpracy z potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie analizy rynku, baz danych, konkurencji produktowej oraz trendów w branży
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami, prowadzenie wstępnej analizy potrzeb
  • Wsparcie Zespołu w przygotowaniach do spotkań z potencjalnymi klientami, warsztatów, prezentacji
  • Przygotowywanie i dostarczanie oferty wstępnej, zgodnie z wytycznymi
  • Przygotowywanie bieżących raportów dotyczących procesów sprzedażowych

NASZE WYMAGANIA

  • Elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich możliwości
  • Gotowości do wykonywania zadań poza biurem i częstych wyjazdów
  • Podstawowej znajomości pakietu MS Office
  • Wysoko rozwiniętej komunikatywności rozumianej jako łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętności uważnego słuchania, radzenia sobie ze stresem w kontaktach międzyludzkich
  • Zdolności do samodzielnego myślenia, podejmowania decyzji oraz pewności siebie
  • Umiejętności współpracy w zespole, czyli otwartości, konstruktywnego stylu rozwiązywania problemów, tolerancji i kultury osobistej
  • Mile widziane będą: prawo jazdy kat. B, doświadczenie związane z obsługą klienta

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę formularz.intelligenttechnologies.pl.