Praktykant / Praktykantka

  • Praktyki
  • Warszawa

Witryna internetowa IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.

IPOPEMA Business Consulting Sp. z o.o.

Mierzysz wysoko? Z nami osiągniesz swój cel. Jeśli pasjonują Cię wdrożenia SAP, chcielibyśmy z Tobą pracować.

W  IPOPEMA Business Consulting łączymy kompetencje doradztwa biznesowego oraz IT, zapewniając Klientom kompleksowe podejście do realizowanych projektów. Swoje kompetencje zdobywaliśmy realizując ponad 100 projektów dla wiodących przedsiębiorstw działających w Polsce i zagranicą. Dołącz do naszego świetnego zespołu i pracuj przy wdrożeniach SAP S4/HANA.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu projektowego Analityki i Predykcji w zakresie SAP Analytics Cloud (SAC)

Wymagania:

  •   otwartość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie w pracy z wykorzystaniem pakietu MS Office,
  •   doświadczenie w pracy z tabelami oraz bazami danych
  • zdolności analityczne i szybkość pracy z bazą danych
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość procesów biznesowych,
  • podstawowa znajomość SQL (dodatkowy atut)
  • podstawowe doświadczenie z systemem SAP (mile widziane),
  • dostępność min. 4 pełne dni w tygodniu – warunek konieczny (preferowana dostępność 5 dni).

Co z nami zyskujesz:

  •  Wyzwania – Realizujesz najciekawsze projekty na rynku,
  • Rozwój – Masz dostęp do najnowszych technologii i doświadczonych liderów,
  • Zaufanie – Wykonujesz wiele samodzielnych zadań i realnie wpływasz na projekty,
  • Elastyczność – Pracujesz w formule hybrydowej – zdalnie lub w biurze,
  • Lokalizację - Masz do dyspozycji wygodne biuro tuż przy metrze “Świętokrzyska”,
  • Edukację - Chodzisz na lekcje języka angielskiego, które opłacamy,
  • Aktywności – Integrujesz się poprzez wyjazdy, imprezy, treningi czy wspólne planszówki,
  • Atmosferę - Możesz spędzać z nami czas także po pracy, bo lubimy się, a zespół jest dla nas   bardzo ważny.

Oferujemy płatne praktyki z możliwością przedłużenia współpracy.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na ipopemabc@ipopema.pl