Technik na serwisie telefonów

  • Pełny etat
  • Piaseczno

Witryna internetowa Job Impulse Polska

Agencja pracy tymczasowej

Dla naszego Klienta – globalnej firmy zajmującej się serwisem telefonów komórkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Technik na serwisie telefonów Numer ref. T/Piaseczno/062021/SH

Miejsce pracy – Piaseczno k.Warszawy

Nasza oferta:

– umowa zlecenie

– stawka od 19zł/h brutto,( w zależności od doświadczenia )

– dofinansowanie do zakwaterowania do 400 zł ( dla obcokrajowców )

– praca w trybie 2-zmianowym od Pn. do Pt. 06:00-14:00, 14:00-22:00 (zmiany rotują tygodniowo)

– szkolenie dla nowych pracowników ’od A do Z’

– zapewniamy odzież roboczą

– możliwość nabycia karty MultiSport w atrakcyjnej cenie

– premia za polecenie znajomego od 150zł

– miła atmosfera w pracy

– możliwość rozwoju

Zadania na stanowisku:

– Diagnozowanie usterek na poziomie modułów

– wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych

– testowanie urządzenia po dokonaniu naprawy

– kontrola wydanych urządzeń

Nasze oczekiwania:

– wykształcenie min. średnie techniczne w dziedzinie elektroniki mile widziane

– doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych w autoryzowanym serwisie

– umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń

– znajomość  podstaw elektroniki i elektrotechniki

– dobrze rozwinięte zdolności manualne

– obsługa komputera

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod nr.: 690 191 857 lub wysłanie CV svitlana.hrytsiv@jobimpulse.pl

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na svitlana.hrytsiv@jobimpulse.pl