Programista Junior.NET Developer

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa LOGISYSTEM Sp. z o.o.

systemy automatyki magazynowej

LOGISYSTEM to firma inżynierska zajmująca się integrowaniem systemów logistyki magazynowej z dominującym udziałem automatyki i sterowania.Podejmij wyzwanie, dołącz do Nas !

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Warszawa

Twój zakres obowiązków:

·         programowanie w warstwie IT do produktu MFC/WCS
·         tworzenie aplikacji ASP.net oraz Windows Forms według specyfikacji projektowej
·         praca według metodyki Agile
·         Code Review w zespole
·         testowanie nowych modułów aplikacji
·         udział w rozruchu urządzeń i linii produkcyjnych
·         wsparcie Helpdesk

Nasze wymagania:

·         wykształcenie kierunkowe, preferowany kierunek: Informatyka
·         znajomość I doświadczenie w zakresie: MS Visual Studio, C#, ASP.net MVC 5, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, Bootstrap, SQL, Entity Framework (możliwość douczenia)
·         obsługa GIT (BitBucket) (możliwość douczenia)
·         znajomość języka angielskiego w celu czytania dokumentacji technicznej
·         dobra organizacja pracy
·         gotowość do podróży służbowych
·         programista najchętniej typu FullStack lub BackEnd do douczenia.

To oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie i komfortowe warunki pracy
·         przyjazne środowisko z realnymi możliwościami rozwoju
·         stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
·         dostęp do prywatnej opieki medycznej

Mile widziane:

·         doświadczenie w zakresie aplikacji wspomagających zarządzanie magazynem
·         znajomość ASP.net Core, Windows Forms
·         znajomość kodów kreskowych 1D i 2D

Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na alias office@logisystem.eu

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na office@logisystem.eu