Program „Staże Prezesa NBP”

Witryna internetowa Narodowy Bank Polski

Bank Centralny

w Centrali i Oddziałach Okręgowych Narodowego Banku Polskiego Profesor Adam Glapiński, Prezes Narodowego Banku Polskiego, zaprasza absolwentów uczelni wyższych do udziału w kolejnej edycji – Programu „Staże Prezesa NBP”

Wymagania wobec kandydata:

• ukończenie studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, rachunkowość, matematyka, informatyka i pokrewne),
  • wysoka średnia ocen ze studiów,
  •   biegłe posługiwanie się komputerem, w tym praktyczna znajomość pakietu Office,
  • gotowość do pozyskiwania nowej wiedzy i kompetencji zawodowych.

Osobom zakwalifikowanym do programu Narodowy Bank Polski w ramach stażu zaoferuje:

• umowę o pracę na czas określony jednego roku w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego m. in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych,
  • konsultacje z ekspertami NBP,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do dnia 1 sierpnia 2021 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie nbp.pl/staże, następujących dokumentów w języku polskim:

• CV zawierające wykaz osiągnięć edukacyjnych, naukowych i zawodowych,
  • dyplom ukończenia studiów wyższych magisterskich (w przypadku oczekiwania na wydanie dyplomu akceptowane będzie przedstawienie zaświadczenia z uczelni potwierdzające uzyskanie tytułu magistra),
  • jednostronicowa praca pisemna na temat „Narodowy Bank Polski – moje miejsce pracy”.

Regulamin Programu „Staże Prezesa NBP” zamieszczony jest na stronie Narodowego Banku Polskiego – https://www.nbp.pl/staze/2021/regulamin-staze-nbp-2021.pdf.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę www.nbp.pl.