Technolog Wyrobów z Proszków Spiekanych

  • Pełny etat
  • Łomianki

POLMO ŁOMIANKI S.A. POLMO ŁOMIANKI S.A.

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole, zdolność do prowadzenia analiz i wyciągania z nich wniosków oraz twórcze podejście do pracy
  • Dyspozycyjność

Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność obsługi programu NX
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość wymagań systemów jakości
  • Znajomość wymagań SPC, MSA, APQP, PPAP, FMEA
  • Znajomość technik rozwiązywania problemów (5Why, 8D)

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie procesów technologicznych
  • Tworzenie dokumentów okołoprodukcyjnej

Oferujemy:

  • Rozwój osobisty poprzez bezpłatne szkolenia
  •   Program BENEFIT (multisport)
  •   Fundusz socjalny
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiety medyczne

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na aneta.mlynarczyk@polmosa.com.pl