Specjalista ds. Technicznych (praca związana z przekładnikami prądowymi, transformatorami)

Witryna internetowa PowerUC Electronics Sp. z o.o.

Firma PowerUC Electronics sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy YHDC, która ma swoją fabrykę w Chinach. Firma powstała w 1992 roku. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą komponentów i urządzeń elektromagnetycznych które mogą być używane w urządzeniach do ładowania pojazdów elektrycznych, elektroenergetyce, energetyce i innych branżach. Nasi klienci znajdują się w Europie, Ameryce i Azji.

W związku z potrzebami biznesowymi rekrutujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Opanowanie wiedzy na temat naszych produktów pod względem technicznym
  • Tworzenie artykułów, informacji związanych z testowaniem i prezentacją produktów.
  • Wsparcie sprzedaży w doborze produktów oraz w pytaniach technicznych
  • Przekazywanie podstawowej wiedzy technicznej nowym pracownikom
  • Rozwiązywanie problemów klientów związanych z produktami przed sprzedażą i po sprzedaży

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z elektroniką, elektrotechniką, energetyką, automatyką lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz język angielski techniczny
  • Wiedza w zakresie zagadnień związanych ze znajomość produktów z branży elektrycznej
  • Bieżąca obsługa techniczna
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży elektrotechnicznej, energetycznej lub pokrewnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Pracę na 1 zmianę,
  • Pracę w przyjaznym międzynarodowym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszę o przeslanie CV na adres mailowy: contactPL@poweruc.com .Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na contact@poweruc.com