Schneider Global Student Experience 2024

ozdoba

🌟 Schneider Global Student Experience 2024 🌟

Studencie, studentko! 📚 Masz ochotę na niezwykłe doświadczenie edukacyjne z Schneider Electric?

🌍 Zapraszamy do udziału w Schneider Global Student Experience 2024! 🎓

Jest to wirtualny program składający się z e-szkoleń i projektów online, podczas których otrzymasz cenne wskazówki od naszych ekspertów.

✅ Dowiedz się o fascynujących ścieżkach kariery w obszarach sprzedaży, marketingu, łańcucha dostaw, usług, technologii cyfrowych i zrównoważonego rozwoju.

✅ Zyskaj niezbędne umiejętności, które przydadzą się podczas kolejnych projektów, rozmów kwalifikacyjnych czy staży. 👨🏻‍💻

🗓️ Termin programu: 1 lipca – 9 sierpnia 2024 (6 tygodni)

📝 Certyfikat: Otrzymasz do 27 września 2024

⏰ Zaangażowanie czasowe: 8 – 10 godzin samodzielnej nauki online