Zadania Biura Karier

Biuro Karier jest miejscem, w którym studenci i absolwenci WAT mają możliwość uzyskania aktualnych informacji o rynku pracy. Biuro Karier wspiera studentów w zakresie planowania i rozwoju własnej ścieżki kariery oraz podnoszenia kompetencji osobistych i kwalifikacji zawodowych.

Do naszych podstawowych zadań należy:

• pozyskiwanie i udostępnianie ofert praktyk, staży i pracy,
  • organizowanie targów pracy,
  • prowadzenie i organizowanie szkoleń i warsztatów,
  • organizowanie spotkań z pracodawcami,
  • prowadzenie indywidualnych konsultacji z obszaru doradztwa zawodowego.

Nasz doradca zawodowy oferuje pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych, opracowaniu planu rozwoju kariery. Podpowie jak dobrze wykorzystać czas podczas studiów oraz jak odnaleźć się na rynku pracy po ich ukończeniu.

Jeżeli stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy i nie wiesz od czego zacząć, chciałbyś zdefiniować swoje cele zawodowe lub szukasz aktualnych ofert praktyk lub stażu – skontaktuj się z Biurem Karier!

Teraz obsługujemy również w polskim języku migowym dzięki połączeniu online z Tłumaczem Migam. Usługa jest dostępna bezpłatnie na stronie https://www.wojsko-polskie.pl/wat/ Pn-Pt: 7:30 – 15:30.

Jeśli chcesz połączyć się z Tłumaczem MIGAM:

Wejdź na stronę https://www.wojsko-polskie.pl/wat/ i kliknij ikonę języka migowego w prawym górnym roku.

• Wciśnij przycisk „Połącz z tłumaczem”.
  • Przekaż Tłumaczowi Migam, w jakiej sprawie chcesz rozmawiać i podaj numer telefonu pracownika Biura Karier.
  • Tłumacz Migam przetłumaczy Twoją rozmowę.

Tłumacz Migam działa na komputerach, smarfonach i tabletach z kamerą i mikrofonem i aktualną przeglądarką Chrome, Safari, Firefox lub Edge-Chromium.

Zapraszamy do korzystania z usługi.

Zespół Biura Karier

Aleksandra Benedykciuk
  • Koordynowanie działalności Biura Karier WAT
  • Obsługa serwisu Biura Karier
  • Media społecznościowe
  • Konferencja Młodych Naukowców “Wiedza i Innowacje – wiWAT”
Alicja Dąbrowska
  • Organizacja szkoleń i warsztatów
  • Doradztwo zawodowe
Barbara Golba
  • Porozumienia z Biurem Karier
  • Organizacja szkoleń i warsztatów
Joanna Łazińska
  • Obsługa serwisu Biura Karier
  • Media społecznościowe
  • Targi Pracy WAT

Informacje o Biurze Karier w języku łatwym do czytania – ETR (EASY TO READ)

Biuro Karier Wojskowej Akademii Technicznej znajduje się przy ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2 w Warszawie.

Czym zajmuje się Biuro Karier?

Biuro Karier jest miejscem, w którym studenci i absolwenci mają możliwość uzyskania aktualnych informacji o rynku pracy. Biuro Karier wspiera studentów w zakresie planowania i rozwoju własnej ścieżki kariery oraz podnoszenia kompetencji osobistych i kwalifikacji zawodowych.

Do naszych zadań należy umieszczanie ofert pracy, organizowanie targów pracy, organizowanie spotkań z firmami, prowadzenie konsultacji z doradcą zawodowym.

Kontakt z pracownikami:

Zapraszamy do biura od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

Jeśli chcesz się z nami skontaktować telefonicznie, zadzwoń na numer 261 837 381, 261 839 485, 261 839 663 lub 261 839 794.

Możesz też wysłać e-mail na adres: kariera@wat.edu.pl

Adres do korespondencji:

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego

gen. Sylwestra Kaliskiego 2

00 -908 Warszawa 46

lub bezpośrednio – pokój 89 w budynku głównym Wojskowej Akademii Technicznej.

Teraz obsługujemy również w polskim języku migowym dzięki połączeniu online z Tłumaczem Migam. Usługa jest dostępna bezpłatnie na stronie https://www.wojsko-polskie.pl/wat/

Zapraszamy do kontaktu