Program Ambasadorski Biura Karier ma na celu współpracę z ze studentami, którzy są pełni energii, zaangażowania oraz chęci do działania na Wojskowej Akademii Technicznej.
Do zadań Ambasadorów należy:
  • Reprezentowanie Biura Karier na swoim wydziale – kontaktowanie się z organizacjami studenckimi, kołami naukowymi, starostami w imieniu Biura Karier.
  • Wsparcie Biura Karier w organizacji realizowanych przedsięwzięć, m.in. Targów Pracy, konkursów, szkoleń i warsztatów, prezentacji firm na terenie uczelni.
  • Promowanie oferty Biura Karier wśród studentów na terenie uczelni oraz w mediach społecznościowych.
  • Udział w regularnych spotkaniach podsumowujących działania uczestników Programu.
  • Bieżący kontakt z przedstawicielem Organizatora.
Grafika przedstawiająca młoda studentkę w okularach, która trzyma w ręku zeszyty, która ma zachęcać do poznania Ambasadorów Biura Karier WAT

Ambasadorzy Biura Karier WAT – 2022/2023

Magdalena Kobiela – absolwentka kierunku Zarządzanie na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania.

„Jestem osobą, która nigdy się nie nudzi i znajduje sobie nieustannie nowe pasje i zainteresowania. Nie boję się zmian i nowych wyzwań. Przez trzy lata studiowałam na Uniwersytecie Wrocławskim. Na studia magisterskie przyszłam właśnie na WAT. Była to duża zmiana, ale z biegiem czasu widzę, że dała mi wiele nowych możliwości rozwoju. Wojskowa Akademia Techniczna wychodzi w kierunku studentów proponując wiele dodatkowych ofert, o których niektóry nasi studenci często nawet nie wiedzą.”

Mój cel: „Bardzo chciałabym pomóc rozwijać się innym osobą, które przychodzą na WAT i podobnie jak ja są chętne i otwarte na dalszy rozwój swoich pasji i zainteresowań. Bycie Ambasadorem Biura Karier Wojskowej Akademii Technicznej jest świetnym przygotowaniem do przyszłej pracy, którą już niebawem będę podejmować po ukończonych studiach. Kreatywność to coś czego nie brakuje naszym Ambasadorom.”

W wolnym czasie: „Uwielbiam piec słodkości i spotykać się ze znajomymi i rodziną, a po godzinach także bawić się w kosmetyczkę. Mam różnorodne zainteresowania uwielbiam pracę z ludźmi, stąd pewnie nie bez powodu wybrałam kierunek zarządzania kapitałem intelektualnym.”

Magdalena Chełstowska – studentka kierunku Obronność Państwa na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania.

„Jestem studentką III roku na kierunku Obronność Państwa. Chętnie współpracuje z ludźmi, dlatego zostałam jedną z ambasadorek Biura Karier.

Interesuje się wojskowością, dlatego aby rozwijać swoje zainteresowania wstąpiłam w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej.

Jestem tu dla innych i liczę, że będę mogła pomóc każdemu rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie Biura Karier i nie tylko 🙂

Jestem osobą pomocną, zaangażowaną i otwartą na różne opinie i pomysły.

Mam nadzieje, że wspólnie uda nam się zrealizować wiele super projektów.”

Skip to content