Warsztaty z przygotowania do testów EPSO

Plakat informuje o hybrydowych warsztatach do testów EPSO. Oto szczegóły: Tematyka warsztatów: werbalne, numeryczne, abstrakcyjne. Prowadzący: dr hab. Bartosz Żukowski, prof. UŁ.Miejsce: Uniwersytet Łudzki, Wydział Filozoficzno-historyczny; data 6 września, godz. 10-16. Rejestracja poprzez maila: kariera_ue@kprm.gpv.pl. W prawym górnym rogu znajduje się logo Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Na dole plakatu znajdują się dwa zdjęcia przedstawiające osoby pracujące z materiałami wizualnymi.

Po raz trzeci Kancelaria Prezesa RM organizuje warsztaty z przygotowania do testów EPSO.

📅 Data: 6 września 2024 r.
🕙 Godzina: 10:00 – 16:00
📍 Miejsce: hybrydowo – możliwy udział na miejscu – Warszawa – Siedziba KPRM (al. Ujazdowskie 1/3)
📧 Zapisy: kariera.ue@kprm.gov.pl – decyduje kolejność zgłoszeń!