“Citi Mentoring Programme in Risk Management”

Grupa osób stoi w kołku i rozmawiają uśmiechając sie do siebie. Oparci są o metalową barierkę.
Pod grafiką na granatowym pasku znajduje sie napis: Early Career Programs Aplikations Open Learn more about our Mentoring Program in Risk Menagment. Znajduje sie na dole grafiki po prawej stronie logo banku CITI

W Citi rozpoczęliśmy właśnie zbieranie zgłoszeń do drugiej edycji naszego programu mentoringowego: “Citi Mentoring Programme in Risk Management”.

Program adresowany jest do studentów, którzy rozważają karierę w bankowości, szczególnie w obszarze związanym z zarządzaniem ryzykiem. W trakcie trwania programu mentee otrzymają wsparcie mentora – eksperta Citi, który podczas pięciu sesji mentoringowych nie tylko udzieli wsparcia w wyborze ścieżki kariery, ale wyjaśni jakie są różnice pomiędzy poszczególnym obszarami ryzyka, niezbędne kompetencje i będzie w stanie zaadresować indywidualne kwestie/ potrzeby mentee związane z rozwojem w kierunku profesjonalnej kariery.

Program trwa od listopada do marca i składa się z pięciu sesji mentoringowych (średnio jednej na miesiąc), spotkania rozpoczynającego i zamykającego. Program może być realizowany w pełni zdalnie.

Jesteśmy otwarci na studentów wszystkich kierunków, szczególnie zainteresowani mogą być studenci kierunków związanych z bankowością, finansami czy naukami ścisłymi. Program adresowany jest do studentów od drugiego roku wzwyż.