Konkurs Qt;Athon

Element dekoracyjny

Zapraszamy studentów Wojskowej Akademii Technicznej do udziału w konkursie Qt;Athon, organizowanym przez Qt Group. Jest to doskonała okazja dla młodych, ambitnych programistów do sprawdzenia swoich umiejętności w C++, zaprezentowania kreatywności i zdobycia wartościowego doświadczenia w rozwiązywaniu rzeczywistych wyzwań technologicznych.

Nasza firma Scythe Studio ma zaszczyt brać udział w ocenie zgłoszonych zadań konkursowych. Jako firma założona przez absolwentów WAT, a także zatrudniająca wielu absolwentów tej uczelni, szczególnie chcielibyśmy zachęcić obecnych studentów do udziału.

Dlaczego warto wziąć udział?

Konkurs Qt;Athon to nie tylko sprawdzian umiejętności programistycznych, ale także możliwość pracy nad projektami, które mogą zostać zaprezentowane przed międzynarodowym gronem programistów i firm poszukujących talentów. Najlepszy zespół lub uczestnik indywidualny zdobędzie:

• Bilety, przelot i zakwaterowanie o wartości ponad 1000 € na Qt World Summit 2025, który odbędzie się 6-7 maja 2025 w Monachium, Niemcy.
  • Możliwość zaprezentowania swojego projektu przed liderami branży.

Szczegóły konkursu: https://www.qt.io/qt-coding-competition-2