Warsztaty z przedsiębiorczości technologicznej dla studentów i doktorantów

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. wraz z Polską Platformą Technologiczną Fotoniki zaprasza na bezpłatne warsztaty dla studentów i młodych naukowców. Warsztaty są skierowane w szczególności do studentów i doktorantów na kierunkach technicznych, z angielskiego określanych skrótem STEM. Masz pomysł na innowacyjny produkt lub technologię? A czy przyszło Ci na myśl, że możesz założyć własną firmę? Przekuj swoją pasję w biznes!

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów z przedsiębiorczości technologicznej, które pomogą studentom i doktorantom zdobyć praktyczną wiedzę i narzędzia do rozwijania własnego startupu. Poznacie najnowsze trendy, zainspirujecie się prawdziwymi historiami startupów i nauczycie się, jak przekuć naukowe rozwiązania w realne produkty.

Warsztaty startują już 17 października, a liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń online: https://forms.gle/MqgaVy6tTiy6pG6D6

Poniżej informacja o tematach warsztatów otrzymana od organizatora:

Warsztaty 1/3: Dokąd zmierza przyszłość? (czwartek 17 października, 16:00-19:00, Warszawa, Rektorska 4)

Marek Kotelnicki, partner w technologicznym funduszu inwestycyjnym VIGO Ventures, porozmawia z uczestnikami o analizie trendów naukowych i biznesowych oraz o odkrywaniu potencjału rynkowego. Michał Nejbauer, założyciel i CEO Fluence.technology opowie, jak wygląda to w praktyce naukowca rozwijającego własną firmę produkującą lasery dla przemysłu. Zapraszamy na 3 godziny znakomitej rozmowy z praktykami rynku głębokich technologii (#deeptech)!

Kolejne warsztaty:

2/3 21.10: Zrób sobie firmę (Michal Lasocki, Pawel Pisarczyk, Filip Budny, Pawel Wiencław)

3/3 29.10: Zrób biznes na swojej pasji (Agnieszka Skala & Marek Kotelnicki)

Zainteresowane osoby zachęcamy do rejestracji i udziału!