Konkurs POLSA na najlepszą pracę dyplomową

Polska Agencja Kosmiczna (POLSA) ogłosiła konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Pula nagród wynosi 35 tys. zł. Termin przyjmowania prac upływa 20 października.

Młody mężczyzna siedzi przy biurku w marynarce i coś pisze . W tle jest tu uwidoczniony kosmos z widokiem na kulę ziemską grafika promująca konkurs na najlepszą pracę dyplomową. Konkurs organizowany przez firmę Polsa.

To 6. edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa POLSA.

Konkurs jest skierowany do osób kończących studia wyższe na krajowych uczelniach lub uzyskujących stopień naukowy doktora, które swoje prace dyplomowe i rozprawy poświęciły szeroko rozumianej tematyce kosmicznej.

Prace powinny dotyczyć zagadnień z zakresu: badań i użytkowania przestrzeni kosmicznej, rozwoju techniki kosmicznej, w tym inżynierii satelitarnej, funkcjonowania przemysłu kosmicznego, wykorzystania badań i ich wyników do celów użytkowych, gospodarczych, obronnych, bezpieczeństwa i naukowych – podano na stronie internetowej POLSA.

Oceniane będą prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie (indywidualne lub zespołowe) oraz rozprawy doktorskie, obronione we wrześniu ubiegłego roku lub później.

Oprócz gratyfikacji finansowej zwycięzcy zyskają możliwość przedstawienia swojej pracy na jednym z wydarzeń branżowych.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są przez formularz na stronie organizatora.

Informacje o konkursie  pochodzą ze strony: polsa.gov.pl

W naszej bazie znajdziecie też inne konkursy!

Wspieraj nas w serwisie Patronite.pl – dzięki wpłatom możemy rozwijać ten rzetelny, dostępny dla wszystkich portal edukacyjny o stypendiach!

źródło informacji: MojeStypendium