Program Ambasadorski firmy Budimex

Zdjęcie przedstawia grupę młodych ludzi, którzy stoją razem i uśmiechają się. Wszyscy maja na sobie czarne bluzy z kapturem. Obok grupy znajduje się napis ,,Program Ambasadorski Grupy Budimex" oraz logo programu, które składa się z żółtego napisu BX i białego kasku budowlanego.  Poniżej znajduje się tekst o programie. Na końcu znajdują się kody , które należy zeskanować aby było przekierowanie do formularza zgloszeniowego

Właśnie ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji Programu Ambasadorskiego firmy Budimex skierowanego do studentów!

To nie tylko świetna okazja do budowania owocnej współpracy z uczelnią, ale również rozwijania kluczowych umiejętności studentów.

Dlaczego warto zachęcić studentów do udziału w Programie?

Udział w Programie to dla nich świetna okazja, aby:

🔹 Zdobyć praktyczne umiejętności

🔹 Poznać ekspertów z branży

🔹 Brać udział w wycieczkach na nasze budowy

🔹 Współorganizować ciekawe wydarzenia i projekty

🔹 Brać udział w różnego rodzaju szkoleniach i rozwijać swoje kompetencje

🔹 Budować swoją markę osobistą w branży

W tym roku poszukujemy Ambasadorów, którzy będą reprezentowali firmę Budimex, a w Krakowie i Częstochowie dodatkowo szukamy osób zainteresowanych rolą Ambasadora Mostostal Kraków – spółki z Grupy Budimex!