Studenckie warsztaty kreatywne. 19-21 września 2024

Studenckie warsztaty kreatywne. Wołosate  19-21 września 2024

TERENOWA STACJA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ BIESZCZADZKIEGO PARKU NARODOWEGO W WOŁOSATEM

Tematyka warsztatów kreatywnych:  doskonalenie fotografii dziennej i nocnej,  planowanie i podejmowanie działań dokumentujących zanieczyszczenie sztucznym światłem, promocja ochrony ciemnego nieba.

Warsztaty: Działalność studencka na rzecz minimalizacji skutków zanieczyszczenia świetlnego.

Zajęcia z projektowania materiałów reklamowych promujących ochronę ciemnego Nieba.

Zajęcia praktyczne: Testowanie aplikacji wspomagających monitorowanie i ograniczanie zanieczyszczenia sztucznym światłem, na przykładzie wybranego obszaru Parku Gwiezdnego Nieba Bieszczady.

Informacje dodatkowe:

Organizator przewiduje transport chętnych uczestników do miejsca prowadzenia warsztatów na trasie Rzeszów– Wołosate  i z powrotem. Zainteresowani powinni zgłosić organizatorowi w karcie zgłoszenia chęć przejazdu i planowane miejsce wsiadania.

Uczestnicy mogą dojechać do miejsca warsztatów własnym środkiem transportu- na koszt własny.

Organizator zapewnia ubezpieczenie (NW+KL) uczestników warsztatów.

Każdy uczestnik warsztatów powinien:

• wypełnić i wysłać do organizatorów kartę zgłoszenia,
  • zabrać na warsztaty własny sprzęt fotograficzny i komputerowy,
  • zabrać ubranie odpowiednie do nocnych działań w danej porze roku.

Zgłoszenie udziału w warsztatach.

Regulamin udziału w warsztatach (.PDF).

Karta zgłoszenia udziału w warsztatach (.DOCX).

Dodatkowo uczestnicy warsztatów mogą:

• uczestniczyć w konkursie fotograficznym ogłoszonym w ramach projektu;
  • opublikować swoje najciekawsze prace w fotoksiążce projektowej;
  • uczestniczyć w wymianie informacji i wiedzy w mediach społecznościowych.
  • aktywnie i twórczo uczestniczyć w innych działaniach projektu.

Więcej informacji dowiesz się na stronie: 2024 KPG Warsztaty – Stowarzyszenie Horyzonty- Rzeszów (man.rzeszow.pl)