Program talentowy Management Trainee

Do naszego zespołu Jeronimo Martins, właściciela największej sieci spożywczej w Polsce,  poszukujemy utalentowanych, przyszłych managerów, którzy razem z nami, będą tworzyć najlepszy świat branży retail w Polsce. Nasz program talentowy jest właśnie dla Ciebie, jeśli:

1. kończysz właśnie studia lub w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyłeś dyplom,

2. płynnie posługujesz się językiem angielskim,

3. jesteś gotowy by zmienić miejsce zamieszkania na kilka miesięcy, a przede wszystkim lubisz wyzwania i ambitne zadania.

Poczułeś, że powyższe zdania są właśnie o Tobie?

Aplikuj do 20.06.2021 na www.karierawjm.pl/management-trainee

  • Poszukujemy młodych, ambitnych osób, które dołączą do naszego programu Management Trainee. Podczas dwuletniej przygody w Jeronimo Martins, właściciela największej sieci spożywczej w Polsce,  nauczymy Cię jak zostać liderem! Jeśli kończysz właśnie studia lub w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyłeś dyplom, płynnie posługujesz się angielskim, jesteś gotowy by zmienić miejsce zamieszkania na kilka miesięcy, a przede wszystkim nie boisz się dokonywać trudnych wyborów i masz zapał, aby zawsze sięgać po więcej – to nasz program jest właśnie dla Ciebie!
    Aplikuj do 20.06.2021 na www.karierawjm.pl/management-trainee

  • Już możesz aplikować do takich działów jak  IT, e-commerce czy digital marketing i mieć wpływ na rozwój największej sieci sklepów w Polsce!

Poznaj możliwości jakie daje Ci program Management Trainee w Jeronimo Martins!

Dołącz do naszego Zespołu! A my:

  • Nauczymy Cię jak być liderem
  • Będziesz brał udział w kluczowych projektach firmy
  • Zapewnimy Ci szybki awans
  • I dużo, dużo więcej!

Jeśli kończysz właśnie studia, w ciągu ostatnich dwóch lat zdobyłeś dyplom, płynnie posługujesz się angielskim, jesteś gotowy by zmienić miejsce zamieszkania na kilka miesięcy, a przede wszystkim nie boisz się dokonywać trudnych wyborów i masz zapał, aby zawsze sięgać po więcej – to nasz program Management Trainee jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź szczegóły i aplikuj do 20.06.2021 na www.karierawjm.pl/management-trainee

Skip to content