Wydarzenie Pytech – Online Python Meetup #5

Mikroserwisy i Python – czy to dobry pomysł? – weź udział w wydarzeniu Pytech – Online Python Meetup #5

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia Pytech – Online Python Meetup #5, przeznaczonej dla programistów Pythona. Wydarzenie online odbędzie się 24 maja 2021 o godzinie 18:30 w formie transmisji online. 

Głównym jego celem,  jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/pytechonline5/

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczną oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Mikroserwisy i Python – czy to dobry pomysł? 

➡ Q&A – Pytania do prelegenta

W ramach tego webinaru porozmawiamy o architekturze mikroserwisowej z perspektywy moich doświadczeń z utrzymaniem rozbudowanego systemu finansowego i migracji post-startupowego monolitu na taki styl architektury. Pokażemy sobie również, dlaczego python może być dobrym wyborem do budowy mikroserwisów i dlaczego.

Organizatorem wydarzenia jest Pytech, czyli organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów Pythona. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT.

Więcej o społeczności znajdziecie na:
Facebook: https://www.facebook.com/pytechpoland
Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/jcon-womentechstyle-pytech/

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online.

Skip to content