Akademicka Konferencja Lotnictwa “Studenci (nie) Tylko O Lotnictwie”

Akademicki Klub Lotniczy Politechniki Wrocławskiej w tym roku po raz pierwszy w historii organizuje Akademicką Konferencję Lotnictwa “Studenci (nie) Tylko O Lotnictwie”, która odbędzie się 24.09.2021 w Naczelnej Organizacji Technicznej we Wrocławiu. Zakres Konferencji obejmuje szeroko pojęte lotnictwo i kosmonautykę. Celem Konferencji jest stworzenie okazji studentom i młodym doktorantom do wygłoszenia referatów, zaprezentowania wyników prac naukowych i wykonanych prac przeglądowych, a ponadto integracja środowiska lotniczego- studentów, naukowców i pracowników z branży. 

Udział w Konferencji jest bezpłatny, w ramach wystąpienia opublikowane będzie streszczenie wydane przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Wrocławskiej, opatrzone numerem ISBN, możliwe jest także opublikowanie artykułu w czasopiśmie Zeszyty Energetyczne, którego wartość według listy ministerialnej wynosi 20 PUNKTÓW! 

Rejestracja na Konferencję możliwa jest do dnia 16.09.2021 poprzez formularz znajdujący się na stronie (link poniżej). 

Po Konferencji w dniach 25-26.09.2021 na Lotnisku w Szymanowie odbędą się organizowane przez nas już po raz XIV Akademickie Mistrzostwa Polski na Celność Lądowania, na które tradycyjnie zapraszamy zawodników z całej Polski! Uczestnicy Mistrzostw zobowiązani są posiadać uprawnienia zezwalające na wykonywanie lotów szybowcami. 

Poniżej zamieszczam odnośniki do:

oficjalnej strony Konferencji i Mistrzostw: https://aklstol.pwr.edu.pl/

AKL – STOL Konferencja i zawody lotnicze aklstol.pwr.edu.pl Konferencja naukowa poświęcona lotnictwu organizowana razem z szybowcowymi mistrzostwami na celność lądowania. Odbywa się we Wrocławiu.

Wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/200455342035874

Skip to content