Program liderski Corning 4 Young Leaders

Trwa rekrutacja do programu liderskiego Corning 4 Young Leaders

Masz dyplom inżyniera, znasz język angielski i widzisz się w roli przywódczej? Lubisz wyzwania i chcesz wziąć udział w tworzeniu pierwszej w Polsce fabryki produkującej włókno światłowodowe? Aplikuj do programu Corning, wyjedź na szkolenie do USA i wróć, żeby budować swój pierwszy zespół!

Corning to globalny lider innowacji – firma, która wyprodukowała pierwsze włókno światłowodowe i 40% wszystkich wykorzystywanych na całym świecie światłowodów. W podwarszawskim Mszczonowie właśnie powstaje pierwsza w Polsce fabryka włókna światłowodowego, a Ty możesz ją współtworzyć!

Corning 4 Young Leaders to unikalny 2-letni program liderski, który umożliwi Ci pracę w innowacyjnym środowisku, pozwoli na rozwinięcie umiejętności trenerskich i liderskich, a także przygotuje do zarządzania zespołem.

Program liderski składa się z trzech etapów:

1. Wdrożenie (ok. 4 miesięcy) – wyjazd szkoleniowy do USA, który pozwoli Ci na przygotowanie się do Twojej przyszłej roli,
  2. Trenerski (ok. 6 miesięcy) – po powrocie do Polski będziesz dzielić się wiedzą na temat technologii i procesu produkcji włókna światłowodowego z nowymi pracownikami, którzy będą dołączać do zespołu,
  3. Liderski (ok. roku) – będziesz mieć szansę zarządzać swoim pierwszym zespołem.

Po zakończeniu programu będziesz mieć możliwość dalszego rozwoju kariery w Corning!

Kogo szukamy:

Studentów, studentek, absolwentów i absolwentek studiów technicznych ze znajomością języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację, otwartych na nowe wyzwania i chętnych do rozwoju w międzynarodowej organizacji.

• Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Udział w wielkim międzynarodowym projekcie uruchomienia nowego zakładu
  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Pakiet relokacyjny – pomożemy Ci z przeprowadzką!
  • Dofinansowanie do wakacji i Karty MultiSport
  • Premie roczne i pakiet dodatkowych benefitów
  • Pracę w jednym z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych w Europie, przystosowanym do potrzeb osób z niepełnosprawnością

Aplikuj przez Pracuj.pl: https://www.pracuj.pl/praca/program-rozwojowy-corning-4-young-leaders-mszczonow,oferta,1001135888