Akademia Biznesu by Deloitte

z przyjemnością informujemy, że ruszyła kolejna edycja Akademii Biznesu by Deloitte – programu edukacyjnego w formie symulacji biznesowych, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów swoją wiedzą.

Akademia Biznesu by Deloitte to certyfikowane, bezpłatne warsztaty z naszymi ekspertami i skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte!

Akademia Biznesu to szansa zdobycia niezbędnych kompetencji zawodowych. Podczas warsztatów studenci wcielą się w rolę konsultanta i stawią czoła realnym problemom biznesowym, stworzonym na bazie wieloletnich doświadczeń współpracy z klientami.

Warsztaty dotyczą rachunkowości, podatków, prawa, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa transakcyjnego. Odbędą się w 9 miastach Polski.  Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/topics/akademia-biznesu.html

Aplikować można online do 3 listopada!

Poniżej załączam link do filmu promującego z prośbą o udostępnienie w kanałach biura w mediach społecznościowych oraz treść posta:

https://www.youtube.com/watch?v=iqAXSs1_L4o

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę podczas symulacji biznesowych pod okiem ekspertów #Deloitte? 😎

Weź udział w Akademii Biznesu i wejdź w rolę konsultantów pracujących z klientami w ramach:

✅Akademii Rachunkowości,

✅Akademii Podatkowej,

✅Akademii Dealmaker,

✅Akademii Prawa,

✅Akademii Zarządzania Ryzykiem.

Zastanawiasz się, czy te warsztaty są dla Ciebie? 🤔Posłuchaj Absolwentów Akademii Biznesu, a obecnie pracowników Deloitte, którzy dzielą się swoimi wspomnieniami z udziału w projekcie.

Odkrywaj biznes, rozwijaj siebie z Deloitte i dołącz do warsztatów w formie online. 🟢

Aplikuj do 3 listopada 👉https://deloi.tt/3liWWQF

Skip to content