EPAM University Open Day

EPAM University Open Day – spotkanie zorganizowane w ramach programu EPAM University.

Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia o godzinie 17:00, w formie online. Kierujemy je do studentów i absolwentów kierunków informatycznych oraz osób, które zdecydowały się na zmianę ścieżki rozwoju i chcą postawić pierwsze kroki w branży IT.

Podczas spotkania nasi eksperci – trenerzy programów uniwersyteckich – opowiedzą o ofercie bezpłatnych programów szkoleniowych z obszarów Java, .NET oraz Data & Analytics i wszelkich korzyściach, które wiążą się z uczestnictwem. Na koniec wydarzenia zaplanowaliśmy sesję Q&A, podczas której uczestnicy będą mogli zaadresować wszelkie nurtujące ich pytania.

Link do rejestracjihttps://community-z.com/events/epam-university-open-day-2

Kilka słów o inicjatywie EPAM University:

W ramach programu wspieramy osoby na początku kariery w IT – studentów, świeżo upieczonych absolwentów oraz wszystkich tych, którzy zdecydowali się na zmianę ścieżki kariery.

Czego można się spodziewać po udziale w programie?
Studenci mają szansę zdobyć wiedzę techniczną i praktyczną pod okiem ekspertów z branży oraz w krótkim czasie kontynuować swoją przygodę na stanowisku juniorskim, dołączając do EPAM jako Junior Developer. 

W 2022 roku, zrealizowaliśmy 8 programów szkoleniowych oraz wsparliśmy rozwój ponad 350 uczestników, w zakresie Java, DevOps, Automation Testing i Linux. Spośród wszystkich absolwentów, ponad 80 zostało zatrudnionych na stanowisku Junior Developer w EPAM. Ponadto, jesteśmy w trakcie planowania kolejnych szkoleń z zakresu rozmaitych technologii, które także zagoszczą niedługo w ofercie programu.

Skip to content