Cloud Engineering Lab

• Chcesz w mgnieniu oka przyswoić wiedzę na temat wykorzystania najnowocześniejszych rozwiązań integracyjnych?
  • Zależy Ci na odpowiednich rozchwytywanych certyfikatach technologicznych?
  • Być może myślisz o pracy w firmie, która wszystkie karty stawia na cyfrowy rozwój?
  • A może po prostu otworzysz się na perspektywę przydatnej rynkowo nauki, za którą otrzymasz jeszcze odpowiednie wynagrodzenie? 😱💰😱

Dołącz do 𝐂𝐥𝐨𝐮𝐝 𝐄𝐧𝐠𝐢𝐧𝐞𝐞𝐫𝐢𝐧𝐠 𝐋𝐚𝐛 – jedynego w swoim rodzaju programu stażowego #Deloitte dla jedynych w swoim rodzaju kandydatów. Aktywnych zawodowo, poszukujących inspiracji i wartościowego, rynkowego know-how.

Podczas programu dowiesz się m.in.

💡 Jak rozwiązania integracyjne wykorzystywane są w branży spożywczego, produkcyjnej, ubezpieczeniowej, a także w eCommerce, bankowości i telekomunikacji

💡 Jak w praktyce wykorzystywać wiedzę nt. Mulesoft czy Azure Integration Services

💡 Jakie obowiązki wiążą się z pracą Architekta Integracji / Dewelopera

𝕂𝕃𝕌ℂℤ𝕆𝕎𝔼 𝕀𝔽𝕆𝕄𝔸𝕁𝔼:

🔑 Program trwa 20 dni roboczych – po 40 godzin tygodniowo

🔑 Szkolenia odbywają się ONLINE

🔑 Start: 15.03.2022

🔑 Koniec: 12.04.2022

🔑 Aplikuj do: 01.03.2022

Koduj ❗Projektuj ❗Testuj ​​❗

Wykorzystaj szansę na zdobycie stałej pracy ​​❗​​❗

Wszystko w ramach 𝐏Ł𝐀𝐓𝐍𝐘𝐂𝐇 szkoleń ​​❗​​💸❗