III edycja cyklu warsztatów M&A TalentLab on-line

Zapraszamy na III edycję cyklu warsztatów M&A TalentLab on-line prowadzonych przez ekspertów PwC!

Przygotowaliśmy jeszcze większą dawkę wiedzy, przykładów i ciekawych case-study! Do 6. modułów z poprzednich edycji zostały dodane 3 nowe🆕 , istotne z perspektywy transakcji z największymi globalnymi funduszami infrastrukturalnymi, transakcji nieruchomościowej oraz moduł dotyczący finansowania transakcji.

Weź udział w warsztatach przygotowanych przez najlepszych!

👉 Dział Doradztwa Transakcyjnego to zespoły ekspertów, doradzających klientom na każdym etapie cyklu życia transakcji, od momentu wygenerowania pomysłu na transakcję, identyfikacji celu do przejęcia i opracowania strategii, przez etap realizacji transakcji, aż po zakończenie procesu integracji i budowanie wartości firmy w okresie potransakcyjnym.

Zespoły Deals specjalizują się w złożonych procesach transakcyjnych, przede wszystkim w aspektach takich jak: fuzje i przejęcia, doradztwo strategiczne i commercial due diligence, due diligence finansowe, due diligence podatkowe, finansowanie i restrukturyzacje oraz wyceny i modelowanie finansowe.

✔ Weź udział w całym cyklu warsztatów i otrzymaj certyfikat!

✔ Na każdym warsztacie do wygrania vouchery i nagrody brandowe dla najaktywniejszych! Sprawdź i zapisz się już dzisiaj: https://forms.gle/vK7EomR4YktgpdMXA

Skip to content