Heller Consult sp. z o.o.

Heller Consult świadczy usługi doradcze, badawcze i informatyczne dla administracji drogowej, sektora prywatnego oraz instytucji naukowych. Realizujemy projekty z zakresu diagnostyki stanu nawierzchni, planowania strategii utrzymaniowych, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pomiarów i analiz ruchu.

Od wielu lat wspieramy zarządców infrastruktury oferując im narzędzia wspomagające w pomocne w procesach decyzyjnych. Opracowane przez nas metody przetwarzania, udostępniania i wizualizacji danych stały się standardem m.in. w Niemczech i innych krajach europejskich.

Nasz zespół tworzą inżynierowie, programiści, matematycy, fizycy i specjaliści od kartografii, finansów i zarządzania. To unikatowe na rynku połączenie kompetencji pozwala nam tworzyć innowacyjne i zaawansowane technologiczne rozwiązania. Jesteśmy zgranym zespołem, który lubi swoją pracę i stawia na partnerskie relacje.

Jeśli chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie i służyła nie tylko Tobie ale i całemu społeczeństwu w bezpiecznym i komfortowym użytkowaniu dróg, dołącz do nas!

Więcej o nas:

www.heller-consult.pl

linkedin.com/company/heller-consult-sp-z-oo

facebook.com/HellerConsultSpzoo

Rekrutacja (kontakt): rekrutacja@heller-consult.pl

Strona internetowa: www.heller-consult.pl/praca

Skip to content