Coffee Meetups: Know yourself & recipe for career path.

Mam przyjemność przekazać Państwu informacje dotyczące zbliżającego się wydarzenia organizowanego przez Accenture pod hasłem Coffee Meetups: Know yourself & recipe for career path.

Na spotkaniu, które odbywa się w formie zdalnej, uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję poznać siebie, mocne strony i dowiedzieć się jak wykorzystać je w pracy. Studenci będą mieli także okazję posłuchać inspirujących historii pracowników Accenture. Rekruterka z 4 letnim doświadczeniem podzieli się też ciekawymi i przydatnymi wskazówkami odnośnie procesu rekrutacji. W programie spotkania przewidziana jest również możliwość weryfikacji CV uczestników.

Ale to nie wszystko. Na zakończenie każdy uczestnik zostanie obdarowany wyjątkowym upominkiem.

Coffee Meetups: Know yourself & recipe for career path odbędzie się na wirtualnej scenie 26 maja o godzinie 17:30.

Będę niezwykle wdzięczna, jeśli podzielą się Państwo informacją o organizowanym wydarzeniu ze studentkami i studentami swojej uczelni.

W załączniku przesyłam grafikę wydarzenia. Niżej przesyłam propozycję postu na Social Media, w tym linki do rejestracji:

Chcesz lepiej poznać siebie i swoje wartości? Dołącz do inspirującego spotkania Coffee Meetups: Know yourself & recipe for career path. Będzie to doskonała okazja do lepszego zdefiniowania siebie. Dowiesz się jakie są elementy tego procesu, ich znaczenie, a także jakie atuty pomagają naszym pracownikom w budowaniu kariery w Accenture. Dodatkowo, na wydarzeniu poznasz triki, z którymi łatwiej przejdziesz proces rekrutacyjny. Będzie także możliwość konsultacji swojego CV z rekruterami Accenture.

Wydarzenie odbędzie się 26 maja na wirtualnej scenie.

Po spotkaniu każdego z obecnych uczestników obdarujemy prezentem 🎁 dostarczonym w specjalnej przesyłce 📬

Aplikuj teraz i daj się zainspirować.

O spotkaniu 👉 https://www.facebook.com/events/362622342495959/

Rejestracja👉 https://cvent.me/7Vly24?locale=en&RefId=Summary

Skip to content