Impact Stories, czyli podcastów prowadzonych przez studentów dla studentów.

czerwiec to najczęściej czas egzaminów, jak i pozostałych zaliczeń semestralnych, czy rocznych. W Deloitte jest to jednak również moment kocówki 2 sezonu Impact Stories, czyli podcastów prowadzonych przez studentów dla studentów.

Jako że ostatni odcinek to zwieńczenie kilku ostatnich miesięcy pracy i kluczowy moment w sezonie, chcielibyśmy, by poprowadzili go nie nasi ambasadorzy, jak to odbywało się dotychczas, ale studenci z innych uczelni, którzy chcą zobaczyć, jak to być po drugiej stronie mikrofonu i być może odkryć swoje powołanie.

Jak zostać podcasterem/ką ?

Do środy (tj. 22 czerwca) czekamy na zgłoszenia studentów, w których to w kreatywny i ciekawy sposób opiszą 3 najważniejsze cechy idealnego pracodawcy.

Co można wygrać?

– Poprowadzenie finałowego odcinka drugiego sezonu podcastu #ImpactStories,

– Godzinną konsultację z Karolem Paciorkiem przed nagraniem,

– Słuchawki studyjne oraz zestaw gadżetów Deloitte.

Sprawdź odcinek specjalny podcastu z gościem, Karolem Paciorkiem i zgłoś się już dziś!

Szczegóły i regulamin: https://deloi.tt/3H14n86