Case Academy by Deloitte

Ruszyła kolejna edycja Case Academy by Deloitte – programu edukacyjnego w formie symulacji biznesowych, w którym eksperci Deloitte dzielą się ze studentami studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich swoją wiedzą.

Case Academy to certyfikowane, bezpłatne warsztaty z naszymi ekspertami i skrócony proces rekrutacji na płatne praktyki w Deloitte! To także szansa zdobycia niezbędnych kompetencji zawodowych. Podczas warsztatów studenci wcielą się w rolę konsultanta i stawią czoła realnym problemom biznesowym, stworzonym na bazie wieloletnich doświadczeń współpracy z klientami.

Warsztaty dotyczą audytu, podatków, prawa, zarządzania ryzykiem oraz doradztwa transakcyjnego. Odbędą się w 8 miastach Polski. Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://bit.ly/CaseAcademy

Studenci mogą zaaplikować na następujące Case Academy:

Warszawa: Audit Academy, Dealmaker Academy, Risk Advisory Academy, Tax Academy, Law Academy.

Do kogo skierowane są poszczególne Case Academy:

Audit Academy:

• Studenci II, III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów
  • Chcący zdobyć wiedzę z dziedziny rachunkowości oraz związać swoją przyszłą karierę z audytem.

Dealmaker Academy:

• studenci III, IV i V roku studiów i tegoroczni absolwenci kierunków ekonomicznych (ekonomia, rachunkowość, finanse, bankowość, metody ilościowe, ekonometria, matematyka finansowa itp.)
  • Zainteresowani pracą doradcy inwestycyjnego.

Risk Advisory Academy:

• studenci III roku studiów licencjackich i inżynierskich oraz I i II roku studiów magisterskich kierunków ekonomicznych, matematycznych, finansowych oraz z pogranicza biznesu i IT.
  • Chcący spojrzeć na zarządzanie ryzykiem okiem doświadczonego eksperta i zmierzyć się z codziennymi wyzwaniami konsultanta biznesowego.

Tax Academy:

• Studenci II, III, IV i V roku prawa, administracji, finansów i rachunkowości oraz kierunków ekonomicznych,
  • Zainteresowani poznaniem zawodu doradcy podatkowego i projektów podatkowo-prawnych.

Law Academy:

• Studenci IV i V roku prawa,
  • Zainteresowani pracą nad złożonymi kwestiami prawnymi podczas warsztatów pod okiem prawników z Kancelarii Deloitte Legal.

Aplikować można online do 3 listopada!

Załączam także link do filmu promującego: https://www.youtube.com/watch?v=yJjula0FaRc&t=9s