Kariera w Deloitte – program mentoringowy dla studentek

Woman that matters – Program mentoringowy dla studentek

Deloitte realizuje szereg inicjatyw wspierając przywództwo kobiet. Teraz postanowiliśmy pójść o krok dalej i wesprzeć w świadomych wyborach zawodowych także studentki.

Czym jest program Woman that matters?

Woman that matters to program mentoringowy skierowany do studentek, które dopiero wkraczają na rynek pracy i chcą świadomie zaplanować swoją ścieżkę kariery przy wsparciu doświadczonych ekspertek. Dzięki spotkaniom z liderkami Deloitte Poland mają nie tylko przestrzeń do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz budowania sieci kontaktów biznesowych, ale również poznają dobre praktyki przydatne przy rozpoczynaniu kariery w konkretnej branży.

W ramach programu odbywa się również ścieżka Woman that matters TECH, która dedykowana jest studentkom chcącym rozwijać się w kierunku technologii przy wsparciu ekspertek mających doświadczenie w tych obszarach.

Co zyskujesz?

  • Inspirację do działania od doświadczonych kobiet biznesu
  • Wsparcie w świadomym kreowaniu przyszłej kariery
  • Przestrzeń do wymiany doświadczeń 
  • Networking, czyli możliwość budowania sieci kontaktów z mentorkami i studentkami z całej Polski
  • Zaproszenie do udziału w evencie otwierającym program z licznymi atrakcjami dla uczestniczek

Do kogo skierowany jest program?

Program Woman that matters skierowany jest do:

  • studentek z II, III, IV oraz V roku studiów takich kierunków jak np.: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie, administracja, prawo, marketing

Ścieżka Woman that matters TECH skierowany jest do:

  • studentek z II, III, IV oraz V roku studiów kierunków informatycznych i technologicznych jak np. informatyka, analiza danych, matematyka

Założenia programu

Program Woman that matters to 3 sesje mentoringowe (spotkania odbywają się wedle ustaleń pary mentoringowej- online, offline lub hybrydowo) w ciągu 3 miesięcy w nieformalnej atmosferze.

Stacjonarne wydarzenie otwierające program odbędzie się 8 marca 2023 r. Terminy sesji mentoringowych zostaną ustalone indywidualnie z mentorką.

Mentorkami w ramach programu są liderki Deloitte ze wszystkich linii biznesowych, które chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Studentki ze swoimi mentorkami zostaną połączone na podstawie obszarów zainteresowań, które studentki wskażą w formularzach oraz na podstawie obszarów wsparcia wskazanych przez mentorki.

Aplikuj do 14 lutego!

Więcej informacji na stronie https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/Woman-that-matters.html

Skip to content