Wolontariat

Zapraszamy wolontariuszy do udziału w International Mobility Conference 18

Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-25.05.2023 r. w Centrum Nauki Kopernik. Ośrodku dla Dzieci Niewidomych w Laskach oraz w Zamku

Królewskim

Podczas 18. edycji IMC pod hasłem „Information resulting in mobility and ability” wystąpi kilkudziesięciu wybitnych ekspertów specjalizujących się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji osób z dysfunkcją wzroku, ich przestrzennej orientacji,  samodzielności, mobilności i  dostępności  otoczenia.  Odbędą się też liczne prezentacje i warsztaty prowadzone przez indywidualnych specjalistów i przedstawicieli firm z całego świata, również z Polski.

Zadania wolontariuszy:
  • informowanie gości Konferencji w lokalizacji określonych wydarzeń
  • pomoc w rejestracji gości Konferencji
  • pomoc w przemieszczaniu się osobom niewidomym
  • pomoc prelegentom w sprawnym prowadzeniu sesji
Dodatkowe wymagania:

Fundacja nie oczekuje wcześniejszego doświadczenia ze środowiskiem osób niewidomych i słabowidzących. Wymagamy znajomości języka angielskiego, a mile widziana jest znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hebrajskiego bądź arabskiego. Dress code typu casual business.

Oferujemy:

Fundacja Szansa dla Niewidomych oferuje:

  • ubezpieczenie NNW
  • porozumienie o wolontariacie
  • zaświadczenie o odbyciu wolontariatu
  • dojazd oraz powrót z Ośrodka dla Dzieci Niewidomych w Laskach dnia 24.05.2023 r.
  • wysłuchanie co najmniej jednego panelu dziennie
  • możliwość posłuchania specjalistów z dziedziny rehabilitacji osób z niepełnosprawnością wzroku
  • poszerzenie wiedzy na temat organizacji międzynarodowych wydarzeń oraz poznania biznesowej oferty firm zajmujących się powyższym tematem
  • smaczne przekąski

Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmkO8QX54lm8zVcrHYZhz00KX 3hqQwtKOc_qSLmd2wqfgMgw/viewform?usp=sf_li

Dostępny także po zeskanowaniu kodu QR

Dodatkowe    informacje    na     temat     wydarzenia    można    znaleźć     na     stronie: www.imc18poland.com