Ambasador Deloitte!

Szanowni Studenci!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam wyjątkowy program Ambasador Deloitte, który daje niepowtarzalną szansę na poznanie biznesu oraz rozwijanie umiejętności miękkich.

Rolą Ambasadora jest promocja firmy Deloitte w środowisku akademicznym oraz mediach społecznościowych.

Jako Ambasador Deloitte:

• będziecie mieli dostęp do szeregu korzyści, w tym warsztatów rozwojowych i szkoleń z wybranej tematyki,
  • Case Academy i innych projektów Deloitte bez konieczności rekrutacji,
  • konsultacji z rekruterami,
  • udziału w wyjątkowych zjazdach integracyjno-szkoleniowych,
  • poprowadzenia podcastu Impact Stories oraz dni otwartych Discover Deloitte
  • otrzymania cennych nagród rzeczowych dla najaktywniejszych Ambasadorów
  • również możliwość na rozwijanie swojej marki osobistej już podczas studiów, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz networking.

Nie przegapcie tej unikalnej szansy na rozwój Waszej kariery oraz zdobycie cennych doświadczeń. Zachęcamy do aplikowania już dziś i dołączenia do Deloitte! 🟢 Czas do 22 maja! https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/ambasador/program-ambasador.html