Cloud Summit 2023

W dniu 25.05.2023 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych chmurze obliczeniowej w Polsce.

Cloud Summit 2023(online) Poland Community Conference to polska konferencja poświęconej chmurze obliczeniowej: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. W tym roku konferencja odbywa się w dniu 25.05.2022 roku w formie transmisji online. 

Skierowana jest do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez przedstawicieli wiodących firm zajmujących się cloud w Polsce. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy Cloud, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

Skip to content