3 edycja Konkursu LOT na prace dyplomowe o lotnictwie

Konkurs jest autorską inicjatywą Polskich Linii Lotniczych LOT, którego celem jest promowanie wiedzy o lotnictwie wśród uczelni wyższych oraz zachęcanie młodych absolwentów do łączenia swojej pasji z naukowym podejściem. Po sukcesie pierwszej edycji, która uświetniła obchody 90-lecia LOT-u, po raz trzeci LOT zaprasza wszystkich pasjonatów awiacji na swoje pokłady i oferuje niesamowitą szansę rozwoju! Jeśli jesteś miłośnikiem branży lotniczej i piszesz pracę dyplomową na temat lotnictwa pasażerskiego lub transportu cargo – weź udział w 3 Edycji Konkursu!

Zasady konkursu
Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów I oraz II stopnia uczelni publicznych i niepublicznych z obszaru całej Polski, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2022/2023 r. oraz w 2023/2024 r. i obronili lub obronią pracę dyplomową w terminie od 30 września 2022 roku do 30 września 2024 roku.

Tematem przewodnim prac dyplomowych w ramach Konkursu jest: Współczesna linia lotnicza, jej wyzwania, perspektywy, rozwój z punktu widzenia operacyjnego, handlowego, finansowego oraz w zakresie ESG.

Obronione prace wraz z kompletem dokumentów należy przesłać drogą mailową na adres: student@lot.pl do 15 października 2024 roku.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi do 31.03.2025 poprzez publikację informacji o Zwycięzcach Konkursu na Stronie Konkursowej.

Informacje o konkursie pochodzą ze strony: lot.com

Źródło informacji: MojeStypendium

Skip to content