Woman That Matters

Młoda kobieta stoi na wprost, delikatnie się uśmiecha i ma ręce skrzyżowane w pozycji zamkniętej. Jest elegancko ubrana w marynarkę. tekst na grafice: Deloitte. Women That Matters Tech. Aplikuj do 14 lutego  na kariera.deloitte.pl

Z przyjemnością informuję, że rozpoczęła się już piąta edycja programu mentoringowego Deloitte, skierowanego do studentek poszukujących swojej ścieżki zawodowej i inspiracji do działania – Woman That Matters.

Czym jest program Woman That Matters?

Jest to inicjatywa stworzona w całości przez kobiety dla kobiet. Doświadczone mentorki Deloitte, poprzez trzy sesje mentoringowe przeprowadzane indywidualnie z wcześniej dobranymi mentee, starają się wspomóc w odnalezieniu własnej drogi zawodowej oraz inspirują do dalszego rozwoju. Program stanowi także platformę do wymiany doświadczeń, zarówno po stronie mentorów, jak i mentee.

Supermoce w centrum uwagi

Nowością w tegorocznej edycji jest koncentracja par mentoringowych na odkrywaniu i rozwijaniu supermocy uczestniczek zgodnie z mottem przewodnim: Embrace Your Power.

Mentorki będą wspierać mentee w identyfikacji ich wyjątkowych umiejętności i talentów, co z pewnością wpłynie pozytywnie na ich rozwój zawodowy.

Formuła programu

Program jest dedykowany studentkom od drugiego roku studiów na kierunkach takich jak ekonomia, administracja, zarządzanie, marketing, finanse i rachunkowość, prawo, data science.

Drugą z rzędu edycję prowadzimy również ścieżkę Woman That Matters TECH, adresowaną do studentek kierunków technologicznych i informatycznych, które otrzymują wsparcie od mentorów z doświadczeniem w tych obszarach.

Proces rekrutacji

Zgłoszenia do programu przyjmujemy do 14 lutego poprzez stronę https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/careers/articles/students/Woman-that-matters.html

W kolejnym etapie mentees zostaną proszone o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej ich zainteresowań i preferencji dotyczących ścieżki mentoringu.

Skip to content