Praktyki w Grupie DBK

grafika podzielona jest na 4 elementy.Pierwszy pokazuje kod QR na niebieskim tle- Aplikuj na praktykę w Grupie DBK, zadzwoń:89-624-97-24, napisz: hr@grupadbk.com, www.grupadbk.com/kariera. II - mamy mapę polski z zaznaczonymi punktami. III - młoda dziewczyna, uśmiechnięta ubrana jest w strój roboczy robiąca coś maszyną, na drugim planie widzimy auto dostawcze i wsiadającego do niego kierowcę. IV - Wspieramy zawodowo młodych pasjonatów. Przyjdź na praktykę i zdobądź stypendium.

Grupa DBK – największy w Polsce dostawca rozwiązań dla branży TSL, jednY z największych pracodawców w tym obszarze. Zatrudniają obecnie prawie 1500 osób w 24 oddziałach w Polsce. Najbliższym oddziałem Grupy DBK względem Państwa Wydziału jest oddział Remo-Car (https://maps.app.goo.gl/c35Q1zobLCFEd5Ls7)

Ponad 500 osób z naszego zespołu to pracownicy działów mechanicznych – Mechanicy, Elektromechanicy, Serwisanci, Blacharze, Lakiernicy, Magazynierzy, Doradcy Serwisowi i Inżynierowie. Zasilają oni zespoły ponad 24 punktów serwisowych w całej Polsce, realizują naprawy serwisowe dla klientów Grupy DBK, a także uczestniczą w licznych szkoleniach wewnętrznych, których celem jest ciągłe podnoszenie kompetencji zawodowych i zachowanie najwyższego poziomu profesjonalizmu.

Wierzymy, że praktyki bądź staże w Grupie DBK mogą być dla uczniów i absolwentów pierwszym i cennym krokiem na ścieżce zawodowej.

Dla studentów i absolwentów propozycja oznacza nie tylko cenny punkt w CV, ale przede wszystkim praktyki/staż/pracę dla uznanej i rozpoznawalnej marki, stabilnego i uczciwego pracodawcy.

Wszystkie wideo mamy na naszym YT:

ozdoba
Skip to content