Dzień otwarty w firmie ALTEN 16 kwietnia 2024 r.

ozdoba

Firma ALTEN Delivery Center Eastern Europe zaprasza do udziału w Dniu otwartym w biurze ADC Eastern Europe w Centrum Handlowym Atrium Promenada. W ramach wydarzenia zaplanowano warsztaty oraz spotkania z pracownikami ADC Eastern Europe.

ALTEN Delivery Center Eastern Europe to firma specjalizująca się w świadczeniu usług konsultingowych z zakresu inżynierii i technologii informatycznych dla międzynarodowych klientów z sektorów: motoryzacyjnego, lotniczego, energetycznego, finansowego oraz biotechnologicznego.

W wydarzeniu wezmą udział studenci trzech warszawskich uczelni:

• Wojskowa Akademia Techniczna
  • Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
  • Politechnika Warszawska

Kiedy: 16 kwietnia godz. 11:00

Gdzie: biuro ADC Eastern Europe w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 75C, CH Promenada – business center, 6 piętro.

Zapraszamy do udziału – liczba miejsc ograniczona!Obowiązują zapisy – zarejestruj się już dziś