Accenture – Praktyki/Staż

  • Praktyki
  • Różne

Branża: informatyczna, doradztwo technologiczne i strategiczne, BPO
Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej
wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach: Strategy & Consulting, Interactive, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji. Zatrudniamy 537 000 pracowników wywiązujących się ze złożonej obietnicy w zakresie rozwoju technologii i ludzkiej pomysłowości, świadcząc usługi klientom w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności.

W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 6600 pracowników. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: www.accenture.com.

Obszary praktyk i staży:

Technology:

• Cyberbezpieczeństwo
• Cloud
• Applied Intelligence
• Business Intelligence
• Salesforce
• UX/UI
• SAP, DevOps, Java
• .NET
• C#, C++, Python, SQL

Strategy & Consulting:

• Bankowości
• Telekomunikacji
• Pruduktów
• E-commerce
• Energetyki
• FMCG
Capability Network*
Operations:
• HR / Rekrutacja
• HR / Dział szkoleń
• AP / Finanse i księgowość (accounts payable)
• Marketing
• Obsługa klienta

Kluczowe kompetencje:

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi w różnych obszarach nowoczesnego biznesu i technologi oraz inteligentnych operacji. Wymagania różnią się w zależności od tego, do którego zespołu aplikujesz. Poszukujemy zarówno umiejętności twardych, językowych, jak również miękkich. Mile widziana jest zdolność pracy w zespole, otwartość na rozwój i ekscytujące
zadania.

Rekrutacja:

Proces rekrutacyjny Accenture jest w pełni zdalny i dostosowany do Twojej dostępności. Po aplikacji na jedną z naszych ofert sprawdzimy Twoje umiejętności – w zależności od stanowiska,
możemy poprosić Cię o wykonanie testu językowego, analitycznego lub umiejętności. W trakcie procesu odbędziesz rozmowę zarówno z rekruterem, jak i przedstawicielem zespołu, do którego aplikujesz. Jeżeli wynik rekrutacji będzie pozytywny, przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twojej dostępności. * Staż – dostępność 30h/tyg.

Rekrutacja na staż całoroczna join.pl@accenture.com

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na join.pl@accenture.com