Instruktor/Nauczyciel informatyki dla dzieci – staż/praktyki

  • Praktyki
  • Gdziekolwiek

Witryna internetowa Atinea Sp. z o.o.

O nas

Zajmujemy się uczeniem dzieci programowania już od 2012 roku. Początkowo organizowaliśmy zajęcia pozaszkolne w jednej z podstawówek. Następnie stworzyliśmy projekt “InstaKółko”, w ramach którego prowadzimy lekcje matematyczno-informatyczne, które są przeprowadzane w formie kursów online. Udostępniamy także autorską platformę Instakod.pl, z której skorzystały dotychczas tysiące uczniów. Gorąco zapraszamy studentów kierunków informatycznych/technicznych do odbycia praktyk/stażu w Placówce Edukacji Informatyczko-Matematycznej InstaKod jako instruktor/nauczyciel informatyki dzieci ze szkół podstawowych. Zajęcia są prowadzone w formie online z siedziby naszego biura.

Czego oczekujemy

• znajomości co najmniej dwóch języków programowania

• samodzielności oraz dobrej organizacji własnej pracy,

• chęci prowadzenia zajęć z informatyki w trakcie roku akademickiego.

Oferujemy

• możliwość odbycia stażu/praktyk w sierpniu wymiarze 80h,

• możliwość pracy w ciągu roku akademickiego po zakończeniu stażu dla osób, które wykażą się pełnym zaangażowaniem podczas stażu,

• atrakcyjne wynagrodzenie po zakończeniu praktyk – 25zł/h brutto,

• możliwość pogodzenia pracy ze studiami po zakończeniu stażu, tj. praca w godzinach popołudniowych/wieczornych,

• Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,

• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zawodzie,

• Biuro zlokalizowane na Ursynowie (500m od ul. Puławskiej).

Obowiązki:

• przygotowanie materiałów do zajęć dla dzieci,

• wypełnianie dziennika,

• opracowywanie nowych zadań dla dzieci,

• motywowanie kursantów do nauki,

• kontakt z rodzicami

• po zakończeniu stażu/praktyk prowadzenie zajęć z informatyki dla dzieci w formie online.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.instakolko.pl Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym procesie rekrutacji.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@atinea.pl