Młodszy Programista – student

• Część etatu

Witryna internetowa Atinea Sp. z o.o.

Opis

Nazywamy się Atinea, działamy na rynku od 2008 roku i jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym outsourcing usług programistycznych. Współpracujemy z dużymi klientami z Europy Zachodniej, USA oraz z oddziałami dużych firm zachodnich zlokalizowanymi na Wschodzie. Tworzymy systemy w technologiach Oracle/Java, Microsoft/.NET i LAMP i w zależności od potrzeb naszych klientów zajmujemy się m.in.: tworzeniem nowych systemów, rozwojem aplikacji, utrzymywaniem systemów oraz przepisywaniem ich ze starej technologii Jesteśmy twórcami platformy Insta.Ling, którą regularnie używa ponad 100 tysięcy uczniów, InstaKod do nauki programowania, a także opracowaliśmy język NianioLang i udostępniliśmy jako open-source.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację do pracy od września. Dlatego serdecznie zapraszamy aktualnych studentów kierunków informatycznych/technicznych do aplikowania na stanowisko Młodszego Programisty.

Czego oczekujemy

• biegłej znajomości co najmniej dwóch języków programowania,
  • szukamy osób chcących poznawać nowe technologie, ale również w niedalekiej przyszłości chcących je tworzyć,
  • chęci poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania, która zostanie wstępnie zweryfikowana już na etapie rekrutacji,
  • samodzielności i dobrej organizacji własnej pracy .

Dlaczego warto z nami pracować?

• Dajemy możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w kierunku technicznym – wymagające zadania,
  • Będziesz miał/a wpływ na wygląd i rozwój systemów oraz aplikacji, które wytwarzamy dla naszych klientów,
  • Na pewno nie będziesz się z nami nudzić – gwarantujemy różnorodność zadań, możliwość pracy w różnych ciekawych projektach,
  • Otrzymasz wsparcie na początkowych etapach współpracy, abyś mógł/mogła rozwinąć w pełni swoje umiejętności,
  • Jeżeli zostaniesz z nami na dłużej będziesz miał/a możliwość rozwoju w kierunku biznesowym – poprzez bezpośrednie prowadzenie projektów z naszymi klientami

• Atrakcyjne wynagrodzenie po okresie próbnym – 30zł/h brutto,
  • Rozpoczęcie pracy we wrześniu,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w bardzo dobrej lokalizacji, tuż obok Metra Racławicka,
  • Możliwość nauki języka angielskiego w siedzibie firmy,
  • Przyjazną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole, który nastawiony jest na pracę,
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zawodzie

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.atinea.pl/praca/ Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do wzięcia udziału w naszym procesie rekrutacji.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na praca@atinea.pl