Inżynier sprzedaży

  • Pełny etat
  • Warszawa

ENCO Sp. z o.o.

ENCO Sp. z o.o., działa na rynku od ponad 30 lat.  Produkujemy i  dostarczamy nowoczesne urządzenia rozdzielcze,  takie jak: wysokiej jakości kontenerowe  stacje transformatorowe, rozdzielnice SN/nN, osprzęt kablowy WN/SN/nN, systemy uszczelnień rur i kabli oraz  realizujemy szereg ciekawych projektów w zakresie elektroenergetyki,  w tym:  modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowy nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych, zasilanie dla farm fotowoltaicznych i wiatrowych.

Do naszego zespołu poszukujemy  pozytywnie nastawionej  i komunikatywnej  osoby na stanowisko:

Inżynier  Sprzedaży

Miejsce pracy:  Warszawa (Mokotów)

Wymiar pracy:  etat

Do aplikowania zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:

1.      Wykształcenie wyższe  techniczne,  minimum inżynierskie  (kierunek elektroenergetyka,  elektrotechnika lub pokrewny)

2.      Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolności negocjacyjne

3.      Mile widziane doświadczenie w sprzedaży podobnych produktów

4.       Orientacja na klienta

5.      Samodzielność, chęć rozwoju oraz nastawienie na realizację celów

6.      Praktyczna znajomość obsługi programu AutoCAD (do rozwinięcia w praktyce)

Najważniejsze zadania:

1       Aktywne wspieranie klientów w poszukiwaniu optymalnych  rozwiązań

2.      Przygotowywanie koncepcji projektowych i ofert techniczno –  handlowych

3.      Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

4.      Monitorowanie złożonych ofert, negocjacje cenowe

5.      Realizacja zamówień klientów  we współpracy z pozostałymi działami firmy

6.      Wsparcie w przygotowywaniu materiałów informacyjnych i dokumentacji powykonawczych

Oferujemy:

1 .     Praca w branży i zakresie produktów o wysokim potencjale  rozwoju

2.      Możliwość rozwoju kompetencji  w ukierunkowanym na współpracę zespole

3.      Szkolenia wewnętrzne w niezbędnym zakresie

4.      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

5.      Konkurencyjne  wynagrodzenie  zasadnicze i premia zależna od wyników

6.      Udział w ciekawych   i rozwojowych  projektach

7.      Benefity pozapłacowe: atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,   pakiet MULTISPORT, świąteczne dodatki finansowe, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą,

8.      Możliwości awansu lub zmiany stanowiska

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu,  zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl  z dopiskiem w tytule: „Inżynier  Sprzedaży”.  Napisz nam o swoich planach zawodowych i priorytetach w nowej pracy.

Prosimy o zawarcie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)”.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kadry@grupaenco.pl