Audytor Energetyczny (branża HVAC)

Witryna internetowa Energomix S.A.

Dołącz do zespołu Energomix S.A. w Warszawie specjalizującego się w realizacji audytów energetycznych. Poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie przy realizacji ogólnopolskich projektów.

Zadania:

  • Wprowadzanie oraz analiza danych o profilu zużycia energii dla dużych przedsiębiorstw,
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej z branży HVAC,
  • Współpraca przy wykonywaniu raportów z audytów energetycznych,
  • Identyfikacja problemów i dostarczanie wkładu w ich rozwiązywanie,
  • Udział w innowacyjnych i interesujących projektach,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rosnącej i bezpiecznej firmie,
  • Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów,
  • Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów,
  • Pracę w zgranym i młodym zespole,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Szansę na zdobycie doświadczenia w obsłudze dużych klientów biznesowych.

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Inżynieria Środowiska i Energetyka (również studenci),
  • Biegła obsługa Microsoft Office – Excel, Word
  • Znajomość oprogramowania Audytor OZC lub Revit
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania i przetwarzania danych,
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@cefen.pl w tytule maila podając nazwę stanowiska.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kkrawczyk@energomix.pl