Asystent Projektanta Instalacji Teletechnicznych i Elektrycznych

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Everest5 Sp.z o.o.

O firmie:

Specjalizujemy się w projektach dla sektora budowlanego. Zapewniamy bezpieczeństwo techniczne obiektów, wdrażamy systemy monitorujące obiekty i zarządzające systemami budynkowymi.

Zadania:

Wsparcie projektantów instalacji teletechnicznych i elektrycznych przy projektach:

instalacji elektronicznych systemów bezpieczeństwa: CCTV, SSWiN, SKD, DSO
instalacji teleinformatycznych, komputerowych LAN, WLAN
instalacji wykrywania pożaru SSP
Koordynacja projektów z innymi działami realizacji oraz działem handlowym naszej firmy,
Udział w sporządzaniu wycen i kalkulacji

Oferujemy:

Umowę zlecenie lub umowę o pracę

Możliwość zdobycia praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych

Pracę przy sporządzaniu dokumentacji projektowej oraz udział w ich realizacji

Prywatną opiekę medyczną

Współpracę z czołowymi spółkami w kraju

Realizację dużych projektów publicznych, przemysłowych i kulturowych

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe, tytuł inżyniera lub technika

Znajomość oprogramowania AutoCAD, Bricscad oraz MS Office

Dostępność minimum 3 dni w tygodniu

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na biuro@everest5.pl