Asystent Projektanta

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa GEO-KAT Sp. z o.o.

Naszą pasją są systemy niskoprądowe i instalacje elektryczne, a największą wartość stanowią dla nas ludzie. Zaczynaliśmy blisko 20 lat temu od skromnego biura projektowego, teraz zatrudniamy już ponad 100 pracowników i jesteśmy obecni na budowach najbardziej znaczących obiektów w Polsce. Słyniemy z realizacji skomplikowanych i wymagających projektów.

Działając na rynku już od wielu lat doskonale wiemy, że doświadczenie najlepiej łączy się z pasją, energią i pomysłowością, dlatego stawiamy na młode talenty! Aktualnie do naszego Zespołu Projektowego poszukujemy osób, które gotowe są na nowe wyzwania i chciałyby rozwinąć skrzydła pod okiem profesjonalistów na stanowisku:

Asystenta Projektanta

Miejsce pracy: Warszawa

Numer referencyjny: AP/WAW/11/2020

Poszukujemy osoby, która:

· Ma wykształcenie techniczne lub jest studentem/absolwentem uczelni wyższej i chciałaby związać swoją przyszłość zawodową z obszarem Instalacji Elektrycznych lub Niskoprądowych,

· Chciałaby dotychczas zdobytą wiedzę akademicką przełożyć na doświadczenie i rozpocząć swoją przygodę zawodową w Zespole Projektowym realizującym ciekawe tematy (np. Warsaw HUB, Warsaw UNIT czy Browary Warszawskie),

· Jest samodzielna, odpowiedzialna, proaktywna i zaangażowana w pracę,

· Potrafi posługiwać się oprogramowaniem typu AutoCAD, MS Office.

Mile widzianym będzie jeśli posiadasz już pewne doświadczenie w pracy z dokumentacją techniczną.

Do Twoich obowiązków będą należały następujące zadania:

· Wsparcie Projektantów w zakresie realizacji bieżących zadań projektowych,

· Przygotowywanie dokumentacji technicznej z zakresu Instalacji Niskoprądowych, Instalacji Elektrycznych oraz Automatyki Budynkowej i BMS (tworzenie, weryfikacja, poprawa, wydruk i składanie dokumentacji).

Co Ci oferujemy?

· Dużo nauki pod okiem doświadczonych Projektantów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą,

· Pracę przy realizacji ciekawych i wymagających projektów,

· Współpracę z fajnymi ludźmi – w naszym zespole naprawdę się lubimy i spędzamy ze sobą czas także po pracy,

· Szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie wszystkich kolegów z Zespołu, w szczególności
w pierwszym etapie Twojej pracy – to podstawa,

· Jeżeli będziesz chciał / chciała rozwijać dalej swoje umiejętności, a my będziemy widzieli Twoje zaangażowanie, u Nas masz szerokie możliwości rozwoju w ramach naszej struktury. Nie tylko w ramach Działu Projektowego, ale także w Dziale Realizacji, Zespole Kosztorysowym czy Dziale Serwisu,

· Pakiet benefitów na który składają się: pakiety medyczne w sieci Enel-Med, ubezpieczenie grupowe AXA, karta Multisportu,

· Niezbędne narzędzia pracy, ale to przecież standard.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GEO-KAT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GEO-KAT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wał Miedzeszyński 552. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na j.wrobel@geokat.pl