Informatyk

  • Pełny etat
  • Warszawa

Witryna internetowa Grupa Hortex Grupa Hortex

Grupa Hortex

Poszukujemy Pracownika do Zespołu IT na stanowisko Informatyka w Dziale IT.

Głównymi obowiązkami osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie opieka nad wszelkimi urządzeniami należącymi do firmy (komputery, drukarki, urządzenia sieciowe itp). Świadczenie wsparcia typu Helpdesk dla użytkowników końcowych.

Nasza oferta;

Zdobycie zróżnicowanego doświadczenia zawodowego, oraz zderzenia teorii z praktyką pod okiem doświadczonego Zespołu/Mentora;
Pracę w otwartym, pozytywnym Team’ie oraz możliwość wpółtworzenia ciekawych projektów;
Umowa o pracę z atrakcyjnym pakiet Benefitów (prywatna opeka medyczna, karta Multisport, mix świadczeń z ZFŚS, ubezpieczene na życie);

Twoje zadania;

Instalacja i konfiguracja sprzętu teleinformatycznego oraz oprogramowania na stanowiskach użytkowników;                          Wparcie dla użytkowników Help-desk (zarządzanie sprzętem komputerowym, przygotowywanie nowego stanowiska pracy)
Wsparcie służb technicznych ZPOW w administrowaniu i rozwiązywaniu problemów z systemami funkcjonującymi na produkcji
Administrowanie Centrala Telefoniczną oraz siecią telefoniczną, przygotowywanie i wydawanie telefonów, rozliczanie bilingów telekomunikacyjnych
Inne zadania zlecone przez Przełożonego
Współpracuje z Grupą Hortex w celu określenia najlepszych praktyk

Oczekujemy od Ciebie;
1-2 lata doświadczenia zawodowego w Dziale IT (mile widziane);
Student lub wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat (preferowane kierunki: informatyka, zarządzanie i marketing, reklama, massmedia, ekonomia);                                                                                                                                              Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych
Myślenie „Out of the box”, postawa „doer attitude”
Zaangażowanie oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania napotkanych problemów technicznych

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na m.mackiewicz@hortex.pl