Doradca Techniczny (HVAC)

HAYS POLAND

Twoja następna firma

Dla jednej z największych firm w branży HVAC poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Techniczny. Marka jest jedną z najbardziej innowacyjnych marek w zakresie chłodnictwa, oferuje wysokiej jakości agregaty, sprężarki, komponenty chłodnicze i inne akcesoria.

Twoje następne stanowisko

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie analiz projektów i ofert, analiz technicznych i kosztowych oferowanych urządzeń. Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za doradztwo techniczne (wsparcie techniczne dla handlowców, kontakt mailowy i telefoniczny z klientami firmy), podejmowanie działań marketingowych i sprzedażowych, prowadzenie analiz konkurencji, współpracę z centrum szkoleniowym firmy. Dodatkowo Doradca Techniczny będzie również współodpowiedzialny za wynik sprzedażowy wraz z zespołem. Będzie to praca stacjonarna, sporadycznie wyjazdy do klientów celem zbudowania długofalowych relacji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym technicznym, np. Chłodnictwo, Wentylacja, Inżynieria Środowiska, Automatyka, Energetyka, Inżynieria Sanitarna, Klimatyzacja oraz pokrewne. Doświadczenie w branży chłodniczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, ciepłowniczej, znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem. Nowozatrudniona osoba powinna umieć czytać i rozumieć rysunki techniczne w systemie AUTOCAD oraz wykazywać się dobrą znajomością pakietu MS-Office. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba samodzielna i zaangażowana, zorganizowana, komunikatywna, umiejętnie budująca relacje.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę dla dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy, umowę o pracę, bardzo rozbudowany system szkoleniowy, atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia do pracy oraz dodatkowy benefit w postaci opieki medycznej. Codzienna atmosfera pracy cechuje się dużą samodzielnością, życzliwością i przyjaznym nastawieniem.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na pstryjek@hays.pl