Konsultant Service Desk IT

Klaster Serwisowy Sp. z o.o.

O Nas:

Jesteśmy profesjonalną organizacją świadczącą usługi wsparcia użytkownika oraz serwisu IT. Pracujemy dla segmentu korporacji międzynarodowych oraz dużych przedsiębiorstw i instytucji.

Działamy w Polsce, Niemczech i na Łotwie. Realizujemy duże, ciekawe projekty, m.in. dla klientów sektorów telekomunikacyjnego, retail, bankowego i paliwowego.

Obowiązki:

·         zdalne wsparcie użytkowników i obsługa zgłoszeń w obszarze IT: (komputery osobiste, urządzenia peryferyjne,  systemy operacyjne, pakiet Office)

·         analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników

·         udzielanie porad informatycznych

·         konfiguracja sprzętu i oprogramowania w ramach projektów wdrożeniowych

·         monitorowanie i analiza wydajności systemów IT

·         realizacja zadań administracji, wsparcia i utrzymania systemów IT

·         aktualizacja bazy wiedzy, wsparcie w tworzeniu procedur utrzymania

·         wspomaganie działu serwisu (prace wdrożeniowe u Klientów)

Oczekiwania:

·         znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego

·         znajomość na poziomie administracyjnym systemów Windows/Linux

·         umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

·         komunikatywność oraz asertywność

·         znajomości zagadnień sieciowych (urządzenia sieciowe, protokoły TCPIP, model OSI, firewall)

·         umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych

·         gotowość do pracy w trybie zmianowym, 24/7

·         mile widziana znajomość na poziomie serwisowym komputerów klasy PC, drukarek i innego sprzętu IT (montaż/ wymiany podzespołów/ diagnoza)

·         mile widziana znajomość zagadnień Active Directory i/lub systemy backup / macierze dyskowe

Oferujemy:

·         ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku klientów i dostawców IT

·         możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji

·         świetną atmosferę pracy w zgranym zespole

·         pracę na pełny etat (umowa o pracę), bądź umowa zlecenia (studenci)

·         dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja@klasterserwisowy.pl

Prosimy o dopisek „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu tej oraz następnych rekrutacji firmy Klaster Serwisowy Sp. z o.o.”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Klaster Serwisowy Sp. z o.o. z siedzibą na Rotmance.

Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na rekrutacja@klasterserwisowy.pl