Staż w Dziale BHP

  • Staż
  • Pruszków

Witryna internetowa Kongsberg Automotive

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach/zadaniach oraz audytach związanych z prewencją Covid-19
  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych na terenie zakładu.
  • Administracja, prowadzenie rejestrów i archiwizacja danych BHP.
  • Uczestnictwo w procesie aktualizacji ORZ i instrukcji.
  • Prowadzenie postępowań przy wypadkach w drodze do/z pracy.
  • Możliwość realizacji własnych działań z zakresu bezpieczeństwa pracy.
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu BHP.
  • Wspieranie codziennej pracy działu BHP.

Nasze wymagania

  • Absolwent/ka studiów kierunkowych z zakresu BHP lub podyplomowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Znajomość wymagań zasadniczych i minimalnych dla maszyn- mile widziana
  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia szkoleń oraz tworzenia i opiniowania instrukcji/ procedur.
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.
  • Analityczne myślenie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Płatny staż w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Bezpłatny parking.

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę jobs.kongsbergautomotive.com.